Kurduğumuz Sistemler

Yangın durumunda otomatik olarak tetiklenen ya da elle aktive edilen bu sistemlerin amacı yangını büyümeden söndürmek veya yayılmasını engellemektir. Yaygın olarak kullanılan söndürücüler arasında inert gazlar ve karışımları, Karbondioksit, Novec 1230, FM200 ve aerosoller bulunmaktadır. Hacmin kullanım amacı, içerdiği yangın tehlikesi ve korunacak ekipmanın özellikleri sistem seçimini belirlemektedir.

Otomatik yangın söndürme sistemlerini, algılama ve kontrol ekipmanları ile mekanik tesisatı da dâhil olmak üzere anahtar teslimi kuruyoruz. Söndürme sistemlerinizin bakımlarını standartlara uygun olarak en son teknolojiyle üretilmiş ölçüm ve kontrol ekipmanıyla gerçekleştiriyoruz.

otomatik yangın söndürme sistemleri

Binalarınızdaki yangın riskleri, çalışma yerlerinizin ve ekipmanlarınızın sizin için önemi, önereceğimiz sistemler için belirleyici olmaktadır.

  • Korunacak hacimlerin veya ekipmanların kullanım amaçları ve oluşabilecek yangın tipleri, ne tür bir sistem kurulması gerektiğini belirleyen unsurlardır.
  • Patlayıcı veya parlayıcı ekipmanların bulunduğu hacimlerde, bilgi işlem, arşiv gibi bilgilerin depolandığı yerlerde, enerji toplama ve dağıtım noktalarında farklı gazlı söndürme sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.
  • Hacimlerde insan bulunması veya bulunmaması hangi sistemin kurulacağını belirleyen unsurlardan biridir.

Dünyanın önde gelen üreticileri tarafından imal edilmiş, onaylı gaz ve ekipmanlar ile, sistemlerinizi standartlara uygun yazılımlar kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

Sistemleriniz işletmeye alındıktan sonra da bakım ve servis gereksinimleriniz için teknik servis ekiplerimiz emrinizdedir. Silindirlerinizi yerinden oynatmadan ağırlık ölçümlerini yaparak bakımlarınızı en kısa sürede tamamlar ve söndürme sistemlerinizin sürekliliğini sağlarız.

Farklı ürün seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz çözümleri üretiyoruz.

Komple anahtar teslim olarak tesisinizin özelliklerini göz önünde bulundurarak tasarlayıp uyguladığımız yangından korunma çözümlerimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile yanınızdayız.