İnsan Kaynakları

EEC Türkiye’nin güvenlik ve bina otomasyon sektörünün öncülerinden biridir. 1982 yılından bu yana yeni teknolojileri ve uluslararası mühendislik standartlarını ülkemizde yerleştirmek için çalışıyoruz. Bu yolculuğumuzda çalışanlarımızın en önemli ve en değerli kaynağımız olduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımızın iş/yaşam dengesini korumaya özen göstererek, mesleki gelişim ve maddi olanaklar açısından tatmin olacakları bir çalışma ortamı sunmaya çalışıyoruz. Eğitim, bilgi paylaşımı ve yardımlaşmanın vazgeçilmez unsurları olduğu EEC kültürünün bir parçası olmalarını istiyoruz.

Çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirmek için teknik ve mesleki eğitime büyük önem veriyoruz. Şirketin başarısına kendi başarılarıyla katkı sağladıkları, şirketimizin değerlerinin ve hedeflerinin kendi değerleri, beklentileri ve kariyer hedefleri ile uygun olduğu, işlerini yaparken mutlu oldukları bir işbirliği amaçlıyoruz.

EEC'de Çalışmanın Faydaları

Hibrit Çalışma
Düzeni

Çalışma verimliliğimizi arttırmak için, teknolojinin sunduğu imkanlardan da faydalanarak, çalışmalarımızı hibrit düzende sürdürüyoruz.

Özel Sağlık
Sigortası

Çalışanlarımızın sağlıklarına önem veriyoruz. Oluşabilecek sağlık sorunlarına yönelik kaygıları azaltmak için çalışanlarımıza kapsamlı bir özel sağlık sigortası sunuyoruz.

Teknik ve Mesleki
Eğitim Olanakları

Düzenli aralıklarla sektörümüze yönelik teknik sistem ve ürün eğitimlerinin yanı sıra, çalışanlarımızın çalışma deneyimlerini geliştirecek mesleki eğitim olanakları sağlıyoruz.

Departmanlar Arası
Rotasyon

Çalışanlarımızın şirket içerisinde farklı pozisyonları deneyimlemesi, farklı alanlarda sorumluluklar üstlenmesi ve diğer ekiplerde çalışan iş arkadaşları ile etkileşimini arttırması için farklı departmanlarda rotasyon imkanı sunuyoruz.

İngilizce Eğitim
Desteği

Küreselleşen iş dünyasında yabancı dil bilmenin öneminin farkındayız ve çalışanlarımıza İngilizce dil eğitimi konusunda maddi destek sağlayarak gelişimlerini destekliyoruz.

Yemek
Kartı

Çalışanlarımızın farklı beslenme tercihlerine saygı duyuyor ve günlük yemek kartı limitimizi piyasanın ortalamasının üzerinde tutmaya özen gösteriyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne Destek Oluyoruz!

Eğitime destek vermenin ülkemizin geleceği için en önemli sorumluluk olduğuna inanıyoruz. 2013 yılından beri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin "Anadolu'da Bir Kızım Var, Öğretmen Olacak" projesine bağış yaparak kız öğrencilerimizin eğitim burslarını karşılıyoruz.

Sosyal Sorumluluk

TEMA Vakfı'na Fidan Bağışında Bulunduk!

Ülkemizin çölleşmesine karşı yürütülen mücadelede Gaziantep Çınarlı Hatıra Ormanı'na 150 adet fidan bağışlayarak ülkemizin yeşil dokusunun genişletilmesine katkıda bulunduk.

Açık İş İlanları

Dinamik ve sürekli gelişen ekibimize katılmak üzere yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

Elektrik/Elektronik sektörüne ve yeni teknolojilere merak duyuyor, dünyaca tanınan, kendi sektörlerinde lider firmalarla çalışma fırsatı yakalamak ve kendinizi bu yönde geliştirmek istiyorsanız size uyan ilanlarımıza başvurularınızı bekliyoruz.

İthalat Sorumlusu

İstanbul Okmeydanı'nda bulunan merkez ofisimizin Lojistik Birimi'nde görevlendirilmek üzere, gümrük firması ile olan iletişimi sürdürecek, ithalat dosyalarının oluşturulması, maliyetlendirilmesi ve kapatılmasında görev alacak, yurtdışından sipariş edilen ürünlerin nakliye süreçlerini takip edecek, gümrük mevzuatına hakim, konusunda deneyimli İthalat Sorumlusu arıyoruz.

13 Mayıs 2024 Istanbul
Detaylı Bilgi ve Başvuru

Kurumsal Satış Yöneticisi - İstanbul

Satış ve Pazarlama Departmanımız için İstanbul'da görevlendirilmek üzere, Yangın Alarm, Yangın Söndürme, Seslendirme, CCTV, Geçiş Kontrol ve diğer Zayıf Akım sistemlerinin satış süreçlerinde görevlendirilecek, üst düzeyde firma ve ürün temsil yeteneği olan, sorumlu olduğu kurumsal müşteri portföyüne ait tüm süreçleri yürütecek, seyahat engeli bulunmayan Kurumsal Satış Yöneticisi arıyoruz.

13 Mayıs 2024 İstanbul
Detaylı Bilgi ve Başvuru

Teknik Servis Sorumlusu - İzmir

Teknik Operasyonlar Departmanımız için, İzmir ve çevre illerde görevlendirilmek üzere, kurulumunu gerçekleştirdiğimiz Yangın Alarm, Yangın Söndürme, Seslendirme, CCTV, Geçiş Kontrol, Otomasyon ve diğer Zayıf Akım sistemlerinin devreye alma ve periyodik bakım çalışmalarında görev alacak, seyahat engeli olmayan Teknik Servis Sorumlusu arıyoruz.

13 Mayıs 2024 İzmir
Detaylı Bilgi ve Başvuru

Satış Yöneticisi - Antalya

Satış ve Pazarlama Departmanımızın Antalya yapılanması için, Yangın Alarm ve Yangın Söndürme sistemlerinin satış süreçlerinde görevlendirilecek, üst düzeyde firma ve ürün temsil yeteneği olan, sorumlu olduğu kurumsal müşteri portföyüne ait tüm süreçleri yürütecek, seyahat engeli bulunmayan Satış Yöneticisi arıyoruz.

13 Mayıs 2024 Antalya
Detaylı Bilgi ve Başvuru