EEC Hakkında

EEC Hakkında

EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri binaları güvenli ve konforlu yapan elektronik ve elektromekanik sistemlerin otomasyonunda uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır.

Can ve Mal Güvenliğiniz için Varız

Yaşadığınız ve çalıştığınız binalarda yangın ve diğer tehlikelere karşı can ve mal güvenliğinizi sağlayacak sistemleri tasarlıyor, kuruyor ve çalışır durumda tutuyoruz. Yangın ve güvenlik risklerinizi en aza indiriyor, bir acil durumda tehlikeden en hızlı şekilde uzaklaşmanız için erken algılama, iletişim ve koruma çözümlerini sağlıyoruz. Güvenli, sağlıklı ve konforlu yaşamanız için gerekli ortamları en yüksek enerji tasarrufu ile oluşturuyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak doğru çözümleri onlarla birlikte ve 40 yıllık mühendislik bilgi ve deneyimimizle gerçekleştiriyoruz. Bunu müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için en yüksek değerleri sürdürülebilir şekilde yaratarak ve koruyarak yapmayı amaçlıyoruz.

Şirket kültürümüzün en önemli bileşeni olan eğitim, üst düzeyde bilgi paylaşımı ve işbirliğini kararlılıkla sürdürüyor ve geliştiriyoruz. Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerinin şirketimizin gelişimi ve müşterilerimizin memnuniyeti için temel yapı taşı olduğunu biliyoruz.  

Can ve Mal Güvenliği Sistemlerinde EEC Çözüm Demektir

40 yıldır Türkiye'de ve yurt dışında üstlendiğimiz yangından korunma, güvenlik ve bina otomasyon sistemleri projelerindeki performansımızla EEC ismi bina tesisat sektöründe "iyi mühendislik" ve "doğru çözüm" ile özdeşleşmiştir.

Tasarımdan Uygulamaya Anahtar Teslimi Çözümler

En zorlu ve karmaşık projelerde uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklere uygun olarak, tasarım aşamasından satış sonrası bakım hizmetlerine "komple çözümler" sağlıyoruz.

  • Seçtiğimiz kaliteli ürünlerle
  • Bilgi birikimimizle
  • Tecrübemizle
  • Güçlü kadromuzla

Uluslararası düzeyde sistem tasarımı ve proje yönetimi kabiliyetine sahibiz.

Uzmanlaşmış İş Gücü, Yaygın Bölgesel Temsil

  • 151 kişilik eğitimli ve deneyimli kadro
  • 45 mühendis, 66 tekniker ve teknisyen
  • 5 yılın üzerinde mühendis ve tekniker/teknisyen kıdem ortalamaları
  • Uluslararası sertifikalı, kaliteli ve güvenilir ürünler
  • İstanbul Merkez Ofisi, Ankara ve Ege Bölge Ofisleri, Bursa, Gaziantep, Kayseri, Tekirdağ, Kocaeli, Konya Eskişehir ve Adana'da yerel teknik ekipler
  • Bakü'de Yurtdışı Ofisi

Uluslararası Standartlara Uygun Kalite Yönetim Sistemi

EEC'nin tüm Satış, Tasarım ve Teknik Uygulama Süreçleri ISO 9001:2015 uyarınca uluslararası akredite kuruluşlar tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.