Bina Çözümlerimiz

Tünel, metro ve havalimanlarının yangın ve güvenlik sistemlerinin tasarım ve uygulamasında geniş bilgi ve deneyime sahibiz. Uç noktalardaki algılayıcı ve aktivatörlerden üst düzey sistem entegrasyonu ve ergonomik kontrol ve komuta merkezlerine kadar anahtar teslimi çözümleri, uluslararası standartlara uygun olarak tasarlayıp uygulayabiliyoruz.

Aradığınız Teknolojik Çözüm Ortağıyız

 • Metro istasyonlarının ve havalimanlarının kendilerine özgü can ve mal güvenliği gereksinimlerini biliyoruz. Bu gereksinimleri karşılayan uluslararası standartlarda yangın ve güvenlik sistemlerinin tasarım ve uygulamasında deneyimliyiz.
 • Bu büyük tesisler için yüksek önem taşıyan konfor şartlarını en düşük enerji harcamasıyla sağlayan ısıtma, havalandırma, iklimlendirme ve aydınlatma otomasyon sistemleri kuruyoruz.
 • Binlerce insanın aynı anda bulunduğu metro istasyonları ve havalimanlarında yüzlerce kameranın akıllı video içerik analizi yazılımlarıyla izlendiği IP tabanlı CCTV izleme ve kayıt sistemleri kuruyoruz.
 • Tünel, metro ve havalimanlarında en büyük can güvenliği tehlikesi olan yangınla mücadele için birbirleriyle entegre çalışan yangın algılama, acil anons, duman kontrol/tahliye ve otomatik yangın söndürme sistemleri kuruyoruz.
 • Karayolları tünellerinde sıcaklığa duyarlı standart veya fiberoptik özel kablo tipi yangın algılama sistemleri kuruyoruz.
 • Tüm zayıf akım güvenlik, haberleşme ve otomasyon sistemlerinin entegrasyonunu ve SCADA sistemleriyle iletişimini müşteri isteklerine göre geliştirdiğimiz kullanıcı arayüzü ve raporlamasıyla sağlayan üst düzey entegrasyon ve yönetim sistemlerini uyguluyoruz.
 • Büyük ekran video izleme sistemleri ile tüm kritik işletme verilerinin, SCADA grafiklerinin ve güvenlik kameralarının bir arada izlendiği, acil durumlarda hızlı bilgi paylaşımı sağlayan, ergonomik kontrol/komuta merkezleri tasarlıyor ve kuruyoruz.
 • Mühendislik kadrolarımız mimari, mekanik ve elektrik gruplarınıza sistem tasarımı ve uygulaması için gerekli mühendislik desteğini verebilecek nitelik ve derinlikte.
 • Temsilcisi olduğumuz ürünler, uluslararası düzeyde bilinen, üstün kaliteli ve sertifikalı, kategorilerinde "en iyi" ya da "en iyiler arasında" kabul edilen ürünler.
 • Türkiye'nin her yerinde en geç 24 saat içerisinde servis veriyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Gaziantep'te ve yurt dışında da Bakü, Azerbaycan’da yerel teknik servis personelimizle bu süreyi daha da kısaltabiliyoruz.
 • Ülkemizde geçerli yangın ve güvenlik standart ve yönetmeliklerine hâkimiz; belediye ve itfaiyenin taleplerini tam olarak karşılayacak sistemler kuruyoruz.

Tüneller, Metrolar, Havalimanları Referanslarımız

Tümünü Gör

Bizi arayın; tünel, metro istasyonları ve havalimanları ile ilgili bilgi ve deneyimimizden yararlanın.

Bize Ulaşın