Bina Çözümlerimiz

Sahiplerinin özgürlüklerini kısıtlamadan güvenli, konforlu, lüks bir yaşam beklentilerini kaşılayacak "high-end" rezidansların teknik altyapılarını en ileri teknoloji ve yüksek kaliteli ürünlerle kuruyoruz. A+ ve üstü yaşantı beklentilerinizi kurulum ve kullanım aşamalarında eksiksiz karşılayacak 40 yıllık bilgi, birikim ve deneyime sahibiz.

Aradığınız Teknolojik Çözüm Ortağıyız

  • Can ve mal güvenliğinizi tam olarak sağlarken, geri planda siz farkında olmadan çalışan güvenlik otomasyonu oluşturuyoruz.
  • Temsilcisi olduğumuz ürünler, uluslararası düzeyde bilinen, üstün kaliteli ve sertifikalı, kategorilerinde "en iyi" ya da "en iyiler arasında" kabul edilen ürünler.
  • Türkiye'nin her yerinde en geç 24 saat içerisinde servis veriyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Gaziantep'te ve yurt dışında da Bakü, Azerbaycan’da yerel teknik servis personelimizle bu süreyi daha da kısaltabiliyoruz.
  • Ülkemizde geçerli yangın ve güvenlik standart ve yönetmeliklerine hâkimiz; belediye ve itfaiyenin taleplerini tam olarak karşılayacak sistemler kuruyoruz.

Bizi arayın; hayalinizdeki rezidansınız ya da rezidans binanızın güvenlik, konfor ve eğlence sistemlerini sizin için tasarlayalım, kuralım ve dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlayalım.

Bize Ulaşın