Bina Çözümlerimiz

Telekom ve Veri Merkezlerinin 7/24 beklenen performansla kesintisiz olarak ayakta kalması için gerekli yangından korunma, güvenlik ve iklimlendirme sistemlerini 40 yılı aşkın bir süredir uyguluyoruz. Kritik işletme devamlılığı gereksinimi bulunan bu tesislerin uluslararası standarlara uygun olarak kurulması ve çalışır durumda tutulması için gerekli deneyim ve teknik servis organizasyonuna sahibiz.

Aradığınız Teknolojik Çözüm Ortağınız

  • Telekomünikasyon şebeke operasyon merkezlerinin üst düzey güvenlik ve işletme devamlılığı gereksinimlerini çok iyi biliyoruz, geniş uygulama ve servis deneyimine sahibiz.
  • Telekomünikasyon ve veri merkezlerinde uluslararası sigortalama kuruluşlarının istediği standartlarda yangın algılama, alarm ve otomatik söndürme sistemleri kuruyoruz.
  • Veri merkezlerinde gereksinim duyulan yüksek kapasiteli soğutma ve iklimlendirme sistemlerinin otomasyonu, uzaktan izlenmesi ve gerektiğinde müdahale edilmesini sağlayan çok-kademeli uyarı ve gözetim sistemleri kuruyoruz.
  • Bilgi işlem merkezlerindeki yüksek hava hareketlerine rağmen çok erken algılama yapabilen hassas hava emmeli duman algılama sistemlerini uluslararası standartlara göre tasarlıyor ve uyguluyoruz.
  • Çok kullanıcılı veri merkezinde kullanıcı erişim ve çalışma kolaylığı ile güvenliği bir arada sağlayan entegre geçiş kontrol, CCTV ve video kayıt sistemleri kuruyoruz.
  • Servis şebekelerinizdeki güvenlik ve otomasyonla ilgili görüntü, uyarı ve verilerinizi, kritik işletme verileriyle birlikte izlemenizi ve acil durum senaryolarınızı uygulamanızı sağlayan kontrol odaları ve büyük ekran izleme sistemleri kuruyoruz.
  • Mühendislik kadrolarımız mimari, mekanik ve elektrik gruplarınıza sistem tasarımı ve uygulaması için gerekli mühendislik desteğini verebilecek nitelik ve derinlikte.
  • Temsilcisi olduğumuz ürünler, uluslararası düzeyde bilinen, üstün kaliteli ve sertifikalı, kategorilerinde "en iyi" ya da "en iyiler arasında" kabul edilen ürünler.
  • Türkiye'nin her yerinde en geç 24 saat içerisinde servis veriyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Gaziantep'te ve yurt dışında da Bakü, Azerbaycan’da yerel teknik servis personelimizle bu süreyi daha da kısaltabiliyoruz.
  • Ülkemizde geçerli yangın ve güvenlik standart ve yönetmeliklerine hâkimiz; belediye ve itfaiyenin taleplerini tam olarak karşılayacak sistemler kuruyoruz.

Bizi arayın; tesisinizin telekomünikasyon ve bilgi işlem merkezlerinin yangın, güvenlik, soğutma-iklimlendirme otomasyonu, uzaktan izleme ve kontrolü ile ilgili bilgi birikimi ve deneyimimizi sizinle paylaşalım, tesislerinizi istediğiniz şekilde projelendirelim, kuralım ve ayakta tutalım.

Bize Ulaşın