Kurduğumuz Sistemler

FIREPRO Aerosol Söndürme Sistemleri

FIREPRO Aerosol Söndürme Sistemleri
Son teknoloji kullanılarak üretilen, çevre dostu, zehirsiz FirePro Aerosol Yangın Söndürme Sistemleri ile yangın tehlikelerine karşı düşük bütçeli, efektif ve güvenilir çözümler sunuyoruz. FirePro Aerosol Yangın Söndürme Sistemleri, diğer söndürme sistemlerinin teknik ya da bütçesel anlamda dezavantajlı kaldığı durumlarda kullanılabilecek en makul çözümdür.

Yangını ortamdaki oksijeni boğmadan, kimyasal tepkime ile durduran bu sistemlerde katı haldeki potasyum karbonat bileşiği (K2CO3) içeren Aerosol söndürücüler kullanılmaktadır. Bu söndürücülerle en küçük elektrik panosundan en büyük endüstriyel hacimlere dek koruma sağlayabilirler. Termal algılayıcılar ile mekanik olarak ya da dedektörler aracılığıyla elektronik olarak tetiklenebilen FirePro söndürücülerle korunan hacme özel tasarım ve uygulama yapıyoruz.

FirePro Aerosol Söndürme Sistemleri basınçlı silindir ve boru tesisatına ihtiyaç duymadıkları için çok kısa bir süre içinde kurulumunu tamamlıyoruz. Sızdırmazlık testi, söndürücü gaz dolumu ve yedek parça gibi ek maliyetler oluşmaz. FirepPro söndürücüler korunan hacim içinde monte edildiklerinden ayrı bir depolama alanına ihtiyaç duyulmamaktadır.

FirePro Aerosol Söndürücüler aşağıda belirtilen onay ve sertifikalara sahiptir:
  • UL, LPCB, BSI, KIWA sertifikaları
  • EN-15276-1:2019, ISO15779 ve NFPA 2010 uyumu
  • SIL (Safety Integrity Level) sertifikası
  • Green Label, SNAP sertifikaları (Çevreye ve Ozon Tabakasına Karşı Etkileri)
  • EPA tarafından onaylar - İnsan Bulunan Mahallerde Kullanım
  • Ex-proof mahallere uygun ürünlerde Atex sertifikası