Bina Çözümlerimiz

Çağdaş eğitim kurumlarının nitelikli öğrencileri çekmek ve en çok talep edilenler arasında öne çıkmak için bina kampüs ve sosyal tesislerinde sağlamaları gereken konfor ve güvenlik gereksinimlerini 40 yıllık mühendislik birikim ve deneyimimizle sağlıyoruz. Eğitim ve yönetim kadrolarınızın öğrencilerinizle en üst düzeyde iletişim ve etkileşim sağlayabileceği ortamları, güvenlik risklerini en düşük düzeyde tutarak gerçekleştiriyoruz.

Aradığınız Teknolojik Çözüm Ortağıyız

  • Tek bir binadan oluşan okul ve dersanelerden çok kampüslü, geniş alanlara dağılmış büyük üniversite kampüslerine kadar her boyuttaki eğitim kurumunun farklı işletme koşullarını ve ihtiyaçlarını biliyoruz.
  • Isıtma, havalandırma, iklimlendirme ve aydınlatma otomasyonu sistemlerimizle binalarınızın enerji verimliliğini arttırıyor, konfor koşullarını optimize ederek eğitim ve yaşam için ideal bir ortam sunmanızı sağlıyoruz.
  • Nakitsiz ödeme için kullanıma soktuğumuz akıllı kart sistemleri, öğrenci ve personel devamlılık takip sistemleri gibi sistemlerle entegre olabilen kartlı geçiş kontrol ve güvenlik sistemleri kuruyoruz.
  • Hem kendi kurduğumuz güvenlik ve otomasyon sistemlerini, hem de binanızdaki asansörler, IT ve iletişim donanımı gibi diğer bina sistemlerini açık protokollerle bir üst düzey entegrasyon platformunda toplayarak ortak kullanıcı arayüzleri ve raporlaması sağlıyoruz.
  • Derslik, anfi ve konferans salonlarınızda, profesyonel konferans ve simultane tercüme çözümlerimizle etkin bir iletişim ortamı sağlıyoruz.
  • Mühendislik kadrolarımız mimari, mekanik ve elektrik gruplarınıza sistem tasarımı ve uygulaması için gerekli mühendislik desteğini verebilecek nitelik ve derinlikte.
  • Temsilcisi olduğumuz ürünler, uluslararası düzeyde bilinen, üstün kaliteli ve sertifikalı, kategorilerinde "en iyi" ya da "en iyiler arasında" kabul edilen ürünler.
  • Türkiye'nin her yerinde en geç 24 saat içerisinde servis veriyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Gaziantep'te ve yurt dışında da Bakü, Azerbaycan’da yerel teknik servis personelimizle bu süreyi daha da kısaltabiliyoruz.
  • Eğitim kurumunuzda kurulacak bina otomasyonu, yangın, güvenlik ve sesli anons sistemlerinin acil durum entegrasyonu ve güvenlik senaryolarının uygulanmasında geniş bilgi ve deneyime sahibiz.
  • Ülkemizde geçerli yangın ve güvenlik standart ve yönetmeliklerine hâkimiz; belediye ve itfaiyenin taleplerini tam olarak karşılayacak sistemler kuruyoruz.

Bizi arayın, tesisinizin ihtiyaçlarını birlikte tespit edelim, en uygun çözümü birlikte oluşturalım.

Bize Ulaşın