Kurduğumuz Sistemler

SIEMENS Yangın Alarm Sistemleri

SIEMENS Yangın Alarm Sistemleri

Cerberus PRO - Korumanın keyfini çıkarın

Cerberus PRO ile küçükten büyüğe, standarttan karmaşığa her türlü uygulama karşılanabilir.
Güçlü kontrol panelleri, her büyüklükteki sistem için uygundur. Sistem, ilgili tüm mesajlara kapsamlı ve hızlı bir şekilde erişebilmenizi sağlar. Kullanımı kolaydır ve uzaktan erişim imkanı sağlar. Cerberus PRO panelleri tek başına çalışabilir veya paneller arasında yenilikçi LAN teknolojisi ile çok geniş ve karmaşık ağlara bağlanabilirler. Cerberus PRO'nun akıllı detektör ailesi, her türlü ortam şartlarındaki ihtiyaçlara cevap verebilir. Aynı zamanda yangından bağımsız olarak CO algılaması için de çözüm sağlayabilir. Cerberus PRO, daha da güvenilir yangın güvenliği sağlamak için ASA teknolojisi kullanır. Aldatıcı koşulların olduğu, yanlış alarmlara sebebiyet verebilecek uygulamalar için gelişmiş ASA dedektörleri ideal seçimdir. Cerberus PRO ürün portföyü özel dedektörler ve çevresel cihazlar ile tamamlanır.

Siemens Cerberus PRO

Cerberus PRO gelişmiş güvenlik özellikleriyle benzersiz bir sistem sunar.
Tüm yangın kontrol panelleri, enerji kesintisi durumunda dahi detektörlerin kontrol panellerine alarm iletmesine ve bağlı sirenlerin çalmasını sağlayan degrade mode (alçaltılmış - güvenlik modu) özelliğine sahiptir. Bu sayede 512 adresten büyük sistemlerde bile EN54 gerekliliğini standart olarak sağlamaktadır.

Tüm yangın detektörleri ve adresli cihazlar standart olarak dahili kısa devre izolatörüne sahiptir. Bu sayede açık veya kısa devre kolayca lokalize edilir.

Cerberus PRO, Cerberus DMS Tehlike Yönetim Sistemi'ne bağlanarak, binanızdaki diğer zayıf akım sistemleriyle entegre olabilmektedir.