Kurduğumuz Sistemler

SECURITON Yangın Alarm Sistemleri

SECURITON Yangın Alarm Sistemleri

SECURITON Üst Düzey Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri

İsviçre'de tasarlanıp Almanya'da üretilen SECURITON SecuriFire Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri geniş ürün programı ile orta ve büyük ölçekli tüm projelerinizde yangın algılama ve alarm ihtiyaçlarınıza yönelik komple çözümler sunmaktadır. SecuriFire kullanıcı dostu gösterge paneli, kontrol panelleri arası üst-düzey yedeklemeli ağ olanakları, panel düzeyinde yüksek ve hızlı yedekleme özellikleri ve gelişmiş multi-criteria dedektörleri sayesinde kritik uygulamalarda özellikle tercih edilmektedir. SECURITON SecuriFire yangın alarm sistemlerinin EN54 standartlarının yanı sıra EN 12094-1 otomatik söndürme sistemlerine uygunluğu VDS sertifikasyonuna sahiptir.

Gerçek Tam-Yedekli Sistem Mimarisi

SECURITON'un sunduğu Securifire yangın algılama panelleri sistemde oluşabilecek herhangi bir arızayı elimine edecek tam-yedekli sistem mimarisi sunmaktadır. Tüm donanım ve yazılım parçaları yedeklidir ve eş zamanlı olarak çalışırlar, bu sayede herhangi bir arıza anında eğer aktif sistem devre dışı kalırsa hiç beklemeden ikinci sistem devreye girer ve güvenliğinizi garanti altına alır.

Esnek ve Modüler Ağ Yapısı

Gelişmiş Ağ özelliklerine sahip dokunmatik ekranlı modüler paneller, dağıtılmış olarak ve hiçbir merkezi merkezi bilgisayara ihtiyaç duymadan sahada konumlandırılabilir. Bu sayede sisteminizi özgürce tasarlayabilirsiniz. 16 adede kadar ağ bağlantısı kurulan panellerin her biri 14 loop hattını destekler ve her loop hattına 250 adede kadar saha elamanı bağlanabilir.

Ortam Koşullarına Adapte Olabilen Akıllı Kombine Dedektörler

SecuriStar kombine yangın algılama dedektörleri kurulduktan sonra sadece bir kez hassasiyet ayarı yapılması yeterlidir. Dedektör daha sonra otomatik ve sürekli olarak Cubus seviyeleme algoritması ile kendini kullanıldığı ortama adapte eder. Bunun yanı sıra toz kompanzasyonu sayesinde yanlış alarmların önüne geçilmektedir. MCD 573X-S(P) serisi kombine dedektörler ise tüm bu özelliklere ek olarak dahili hoparlörleri ile (92 dB'e kadar) önceden kaydedilmiş alarm mesajlarını alarm anında kullanıcılara anons ederek sesli tahliye yapılmasını sağlar.