Kurduğumuz Sistemler

SECURISMOKE ASD Çok Hassas Hava Çekmeli Duman Algılama Sistemleri

SECURISMOKE ASD Çok Hassas Hava Çekmeli Duman Algılama Sistemleri

SecuriSmoke ASD Hava Çekmeli Duman Dedektörü

Klasik duman algılama sistemlerinin uygulanamayacağı ya da uygulansa da istenilen verimin alınamadığı ortamlar için ideal çözüm hava çekmeli duman algılama sistemleridir. Yüksek tavanlı ve erişimi zor alanlar, toz veya kimyasal buharı bulunan ortamlar, aşırı temiz ortamlar, çok erken ve hassas algılama istenilen kritik alanlar için ideal çözüm SecuriSmoke ASD yüksek hassasiyetli hava çekmeli duman detektörüdür. Tek bir cihaz ile en geniş kapsama alanını sunan SecuriSmoke ASD bu üstün özellikleri ile tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak İstanbul 3. Havalimanı projesinde yolcu salonları ve uçuş kapılarında kullanılmaktadır.

Tek Bir Cihaz ile 5760 m 2  ye Kadar Algılama

SecuriSmoke ASD en güçlü fana sahip hava çekmeli duman algılama sistemidir bu sayede tek bir cihaz ile 5760 m² ye kadar alanı koruma altına alabilmektedir. Toplam 800m ye kadar boru uzunluğu ve 240 adede kadar algılama deliği desteklemektedir. Bu kadar geniş alanda koruma sağlayacak kadar güçlü olan fan aynı zamanda oldukça sessiz çalışmaktadır 400 pa üzerinde bir basınç oluşturabilen fanın gürültüsü sadece 32 db(A) seviyelerindedir. Bir başka önemli özelliği de paralel olmayan boru tesisatlarında aynı hassasiyette algılama yapabilmesidir.

Standartlara Uygun Tasarım

EN54-20 standartlarına göre Class A, B ve C uyumlu, VdS ve UL onaylıdır. SecuriSmoke ASD PipeFlow yazılımı ile standartlara uygunluğu onaylanmış boru tesisatı uygulama projeleri oluşturulabilmektedir.