Kurduğumuz Sistemler

TRUVISION CCTV Sistemleri

TRUVISION CCTV Sistemleri

Hem Analog HD hem de IP Sistemler için Tek Markadan Geniş Ürün Ailesi

Carrier CCTV ürün ailesi, küçük ev ve işyeri kamera güvenlik sistemlerinden, binlerce kameranın izlendiği ve kayıt yönetimi yapıldığı metrolar, havalimanları, karayolları ve şehir merkezi izleme (Mobese) sistemleri gibi büyük projelere kadar çözümler sağlayan geniş bir ürün portföyü oluşturmaktadır. EEC'nin üstlendiği projelerde 10 yılı aşkın bir süredir gerek ekonomik analog/HDTVI kamera ve kayıt cihazları, gerekse IP network video teknolojilerinde öncü ve benzersiz ürünleriyle Carrier kameralı güvenlik sistemlerinin tasarım ve uygulamasını yapıyoruz.

Güçlü ve Denenmiş Güvenlik ve Yangın Alarm Entegrasyonu

Carrier CCTV ürünleri orta ve büyük ölçekli projelerinizde Lenel Onguard ve ATS Advisor Güvenlik Yönetim Platformu ve kurumsal geçiş kontrol uygulamaları için geliştirilmiş geçiş kontrol sistemleri ile tam entegrasyon sağlanarak kullanabilmektedir. EDWARDS yangın alarm sistemleriyle de üst düzey bilgi iletişimi yapılabilen bu platformla tesislerinizde komple bir yangın ve güvenlik otomasyonu sağlayabiliyoruz.

Carrier CCTV ürünleri her tip uygulama ve teknik gereksinimine cevap vermektedir.
  • IP Kameralar
  • HDTVI Kameralar
  • Analog Kameralar
  • Encoder ve Decoder Üniteleri
  • Digital Video Kayıt Cihazları
  • Network Video Kayıt Cihazları
  • Hibrit Video Kayıt Cihazları
  • VSC Video Yönetim Yazılımı
  • Monitörler

Carrier’in Interlogix serisindeki TruVision, dijital güvenlik izlemenin avantajlarını ticari uygulamalara taşır. Kurulumu ve kullanımı kolay olan TruVision kameraları, kaydediciler, monitörler ve arayüzler, en zorlu ortamlarda bile pratik ve güvenilir video gözetimi sağlar. Ilımlı bir bütçeyle tam güvenlik için, Carrier’in TruVision serisi mükemmel uyumludur.

Eşsiz Video Kalitesi

En zorlu ortamlarda ve aydınlatma koşullarında bile, Carrier TruVision IP kameralar, olağanüstü görüntü kalitesi, daha fazla ayrıntı yakalama ve daha rekabetçi görüntüler ile daha net görüntüler sunar. Aynı şekilde mevcut analog kamera sistemlerinizin altyapısını değiştirmeden Carrier TruVision HD-TVI kameraları ve kaydedicileri ile sisteminizi 1080p HD kalitesine yükseltebilirsiniz.

Navigator

Carrier TruVision® Navigator, ücretsiz bir izleme yazılımıdır. Navigator artık tüm Interlogix ticari tekliflerini (video, erişim kontrolü ve ağ anahtarları) birlikte tek bir entegre çözüm olarak bir araya getiriyor.

TruVision TVRMobile HD

TruVision kameralar sadece üstün görüntü kalitesi sunmak için değil, aynı zamanda en iyi güvenlik ve performans için çeşitli video yönetim yazılımları ve kayıt cihazları ile sorunsuz bir şekilde performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

TruVision TVRMobile HD

TruVision ve UltraView video sistemlerini, her yerden ve her zaman 16 kanala kadar canlı görüntü sağlar. PTZ kamera kontrolü, manzara modu ve enstantane dahil sezgisel özellikler ile erişerek videoyu hızlı ve kolay şekilde ekranınıza getirir.