Kurduğumuz Sistemler

MARCH NETWORKS CCTV Sistemleri

MARCH NETWORKS CCTV Sistemleri

March Networks'den işinize özel çözümler

March Networks özellikle perakende, finans ve ulaşım sektörü için geliştirdiği özel çözümler ile gerek operasyon ve gerekse personelden kaynaklanan kayıplarınızın azaltılması için size katkıda bulunabilir. Genel güvenlik ve izleme maksatlı uygulamalarınızda ise yüksek görüntü kalitesi ve yönetim özellikleriyle benzerlerinden çok daha yüksek bir performans gösterir. Onlarca, yüzlerce noktaya yayılmış şubelerinizin, mağazalarınız kamera sistemlerini yönetmekteki zorlukları bertaraf etmek üzere geliştirilen yazılım ve donanımlar ile daha yüksek performanslı bir sisteme, daha düşük arıza oranı, daha düşük servis ihtiyacı ile sahip olabilirsiniz.

Sektöre Özel Çözümlerde Pazar Lideri

March Networks global ölçekte akıllı IP video sistemleri çözümleri sunan Kanada merkezli bir teknoloji firmasıdır. CCTV üreten birçok firmalardan farklı olarak genel maksatlı ürünler yerine çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirerek dünyanın en büyük kamu ve özel ticari kuruluşlarının üst düzey güvenlik, kayıp önleme ve risk azaltma için kullandığı klasik CCTV sistemlerinden IP tabanlı sistemlere geçişine katkıda bulunmuştur. March Networks çözümlerini kullanan dev kuruluşlar arasında Wal-Mart, Boots gibi çok büyük perakende grupları ile aralarında US Bank ve HSBC'nin de bulunduğu 75'den fazla finansal kuruluş bulunmaktadır. EEC, March Networks'ün Yetkili Çözüm Ortağı (CSP) olarak gerek yerli gerekse uluslararası March Networks kullanıcılarına hizmet vermektedir.

March Networks Çözümleri

VideoSphere ise March Networks'ün üst düzey IP sistem portföyünü topladığı, içerisinde HD IP kameralar, enkoderler/dekoderler, NVR'lar, kayıt yazılımları, video analiz yazılımları ve sektöre özel uygulamaları barındıran ürün ailesidir.

  • VideoSphere IP Kameralar
  • VideoSphere Enkoder/Dekoderler
  • VideoSphere Network Kayıt Cihazları
  • VideoSphere Kayıt Yazılımları
  • VideoSphere Video Analiz Yazılımları
  • Video-POS Entegrasyonu ve Perakende Yazılımları
  • Video-ATM Entegrasyonu ve Finans Yazılımları
  • Mobil Kayıt Cihazları