Kurduğumuz Sistemler

MILESTONE Video Yönetim Yazılımı

MILESTONE Video Yönetim Yazılımı

1998'de kurulan Milestone Systems, merkezi Kopenhag, Danimarka'da bulunan, dünyanın önde gelen açık platform IP video yönetim yazılımı (VMS) sağlayıcısıdır.

Milestone XProtect® VMS güçlü, güvenilir, kullanımı kolay ve dünya çapında 100.000'den fazla kurulumla kanıtlanmış bir üründür. Gerçek bir açık platforma dayalı XProtect VMS, endüstrinin en geniş kamera yelpazesi ve erişim kontrolü, video analizi gibi sınıfındaki en iyi iş çözümleriyle çalışır.

XProtect VMS, dünya çapındaki yaklaşık 150 farklı tedarikçinin 3.500'den fazla IP kamerası ve sayısal video kayıt cihazı (NVR) ile uyumludur. Milestone, yeni cihazlarla uyumluluğunu artırmak için sürekli çalışır.

XProtect VMS, Milestone Entegrasyon Platformu Yazılım Geliştirme Kiti (MIP SDK) yardımı ile, erişim kontrolü, ihlal saptama ve video analizi gibi sınırsız sayıda uygulamaları entegre edecek olan çerçeve çalışmasını sağlar. XProtect ürün ailesi az sayıda kamera bulunan tek bir yerdeki bir gözetim sisteminden, karmaşık, dağıtılmış yapıdaki gözleme alanlarını içeren ve tek bir merkezden kontrol edilebilen gözetim sistemlerine kadar, tüm ölçeklerdeki gereksinimleri karşılar.

15'den fazla ülkede bölgesel ofisi ve satış temsilcisi bulunan Milestone Çözümleri, dünya çapında pek çok ülkede satılmaktadır.