Kurduğumuz Sistemler

HIKVISION Video Sistemleri

HIKVISION Video Sistemleri

Analog ve IP Sistemler için Geniş ve Denenmiş Ürün Ailesi

Hikvision'un şu anda 9 bin 300'ü Ar-Ge mühendisleri olmak üzere 20.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Şirket yıllık satış gelirlerinin %7 - 8'ini sürekli ürün yeniliği için araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaktadır. Hikvision, araştırmadan tasarıma, geliştirmeye, testten, teknik desteğe ve hizmete kadar her türlü işlemi içeren eksiksiz, çok seviyeli bir Ar-Ge sistemi kurmuştur. Hangzhou merkezinde bulunan Ar-Ge ekipleri, Montreal, Kanada ve Silikon Vadisi, Kuzey Amerika'daki Kaliforniya, Çin, Pekin, Şanghay, Chongqing ve Wuhan'daki Ar-Ge merkezleri de dahil olmak üzere global olarak faaliyet göstermektedir.


Dünyanın en büyük güvenlik üreticisi olan Hikvision, video gözetim endüstrisinin dijitalleşme, ağ oluşturma ve istihbarat alanındaki devriminde öncü olmuştur. IHS raporuna göre Hikvision, üst üste altı yıl boyunca (2011-2016) dünyanın en büyük CCTV & Video Gözetim Ekipmanı tedarikçisi haline gelmiş ve ağ kameraları dahil olmak üzere neredeyse tüm bireysel ekipman kategorilerinde bir numaralı pazar payını korumuştur.

Hikvision ürün ailesi, küçük ev ve işyeri kamera güvenlik sistemlerinden, binlerce kameranın izlendiği ve kayıt yönetimi yapıldığı metrolar, havalimanları, karayolları ve şehir merkezi izleme (Mobese) sistemleri gibi büyük projelere kadar çözümler sağlayan geniş bir ürün portföyü oluşturmaktadır. Kalite/fiyat optimizasyonunun ön sıraya çıktığı projelerimizde, müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek Hikvision HD Analog ve IP Video ürünlerini kullanıyoruz.

Hikvision Elektronik Güvenlik Sistemleri ve uygulamaları için yüksek kaliteli çözümler üretmektedir. Ürün yelpazesindeki Analog (HDTVI) Kameralar, IP Kameralar, Kayıt Cihazları ve Güvenlik Yazılımları ile Hikvision pratik kurulur, güvenilirdir ve kolay işletilir.

Hikvision, HDTVI teknolojisi ile koaksiyel kablo üzerinden Full HD (1080p) görüntü sağlayabilmektedir. HD ve Full HD çözünürlükteki HDTVI teknolojisine sahip kameralar, hali hazırda analog kameraların kurulu bulunduğu, koaksiyel kablo altyapısına sahip tesis ve binalarda, herhangi bir ilave kablolama yapmadan yüksek çözünürlüklü yeni nesil bir video sistemine sahip olma avantajı sağlamaktadır. Güncel video teknolojilerinin tümüne sahip olan ve ONVIF standartlarında üretim yapan Hikvision , her türlü bina ve tesis için uygun bir çözüm olarak öne çıkmaktadır.
Hikvision ulaşım ve park sistemleri için Plaka Tanıma Modülü, Bina Yönetim Sistemleri için entegre kartlı geçiş modüllerine sahiptir.

Hikvision IP Kameralarının tamamında Video Analiz Yazılımları ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Giriş seviyesi modellerde temel seviyede yetenekler ile donatılmışken, yüksek seviye modellerde son derece gelişmiş video analitik yetenekler ile sunulmaktadır. İnsan Sayma, Yüz Tanıma, Yoğunluk Haritası Oluşturma gibi yazılımlarda yüksek performans gösterirler.

Hikvision Çin menşeili bir ürün olmasına rağmen, yapılan testlerde dünyanın en iyi bilinen video sistemlerine üstünlük sağlamakta ve dünya çapında sayısız projede kullanılmaktadır. Kendi video yönetim yazılımının yanı sıra, önde gelen video yönetim yazılımları ile de kolayca entegre olan kameraları sayesinde Hikvision, EEC'nin de ürün portföyünde yerini almıştır.
Hikvision CCTV ürünleri her tip uygulama ve teknik gereksinimine cevap vermektedir.

 • IP Kamera
 • IP PTZ Kamera
 • NVR Üniteleri
 • HDTVI Kameralar
 • HDTVI DVR
 • Lazer PTZ Kamera
 • Termal PTZ Kamera
 • Ex-Proof Kameralar
 • Lens ve Muhafazalar
 • Klavyeler
 • Aksesuarlar