Kurduğumuz Sistemler

VANDERBILT / SIEMENS Geçiş Kontrol ve Güvenlik Sistemleri

VANDERBILT / SIEMENS Geçiş Kontrol ve Güvenlik Sistemleri

Vanderbilt, yenilikçi güvenlik çözümleri tasarlamak ve sunmak için kurulmuş ABD merkezli küresel bir liderdir. Küçük-orta ölçekli işletmelerden kurumsal müşterilere kadar çok çeşitli seviyelerde organizasyonlar Vanderbilt'in Geçiş Kontrol Sistemleri teknolojilerinden faydalanmaktadır.

Vanderbilt şirketi 2015 yılında Siemens Güvenlik Ürünlerini bünyesine katarak küresel ticaretini genişletmekle kalmamış, aynı zamanda mevcut ürün portföyüne önemli teknolojik yetenekler katmıştır.
Vanderbilt, kolayca entegre olan sistemleri tasarlamaya ve sezgisel işlevler sunmaya odaklanmıştır ve böylece kurulum ve sistem yönetimi ile normalde karşılaşılan karmaşıklıkları azaltmaktadır.

Vanderbilt, tanınmış markaları bünyesine ekleyerek sektörleri bir araya getirmekte ve dünyadaki ilk entegre Bulut tabanlı Geçiş Kontrol Sistemini ve Video Yönetim Sistemini, 'sürekli hizmet veren' bir modelle geliştirmiştir. Basit kapı okuyucularından işletme çapındaki hareket ve davranış izleme sistemlerine kadar, bir projenin boyutu veya karmaşıklığı ne olursa olsun, doğru kimlik bilgisini her an sunmaktadır. Ürünler son kullanıcılara, kapı girişinin basit reddinden acil bir durumda kontrollü kilitlenmeye ve yalnız işçilerin otomatik olarak korunmasına kadar her şeyi yapmalarına izin vermektedir.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Vanderbilt, kimin nereye ve ne zaman gideceğine dair düzenlemelerden daha fazlasını sunmak için Geçiş Kontrol Sistemlerini daima geliştirmektedir. Artık yalnızca saldırganların tehditlerini önlemekle kalmayıp aynı zamanda iş zekâsı üreterek personelinizi de koruyan araçlar sunmaktadır.