Kurduğumuz Sistemler

LENEL Entegre Güvenlik Sistemleri

LENEL Entegre Güvenlik Sistemleri
Lenel sistemleri, kurumsal bir güvenlik ve geçiş kontrol sistemi olmanın çok ötesinde yönetim özellikleri, entegrasyon imkanları ve video gözetim çözümleriyle tam bir güvenlik otomasyon platformu sunmaktadır. Tek bir binadan oluşan çok küçük veya dünyanın her yanına dağılmış devasa uygulamalar için çok uygun olan değişik kapasitede yazılım ve donanımlara sahiptir. Lenel sistemleri entegrasyonda benzersizdir, yangın alarm kontrol panelleri, asansörler, bina otomasyonu sistemleri, IP ve analog video sistemleri, muhasebe, İK, PDKS ve yönetim yazılımları ile kolaylıkla haberleşerek, sistem performansını arttırmaktadır.

Global Firmaların Tercihi

Merkezi New York, ABD’de bulunan Lenel Systems International, Inc. kurumsal firmalar ve kamu kurumları için yazılım ve anahtar teslim güvenlik sistemleri temin eden lider bir üreticidir. Lenel, kuruluşların IT ve altyapı yatırımlarından maksimum düzeyde faydalanarak personel ve tesislerinin yönetimi ve güvenliğini en üst düzeyde sağlayan ürünler geliştirmektedir. Dünya genelinde 93 farklı ülkede 20,000’den fazla uygulaması bulunan Lenel, bir Carrier kuruluşudur.

Lenel, aralarında Microsoft, Cisco, Oracle gibi global teknoloji firmalarının da bulunduğu Fortune 100 kuruluşlarının 92’sinin tercih ettiği güvenlik sistemi tedarikçisidir. Bu firmaların dünyanın neredeyse her ülkesinde işletmeleri bulunmaktadır. Bu kadar büyük bir ağı Lenel Entegre Güvenlik Sistemleriyle yönetmektedirler.

LENEL OnGuard Alarm ve Geçiş Kontrol Sistemleri

OnGuard Lenel'in her seviyedeki geçiş kontrol ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan çatı yazılım ve donanım platformudur. Kontrol panelleri, smart kart okuyucular, biometrik okuyucular, yönetim yazılımları, ziyaretçi yönetim yazılımları, kart hazırlama yazılımları, entegrasyon sürücüleri ürün portföyünde yer almaktadır.

OnGuard Video Yönetimi

OnGuard Video; IP kameralar, video kayıt donanımları ve yönetim yazılımlarından oluşan geniş bir ürün grubu ile üst düzey video gözetim sistemi ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bağımsız bir video gözetim sistemi olarak kullanılabileceği gibi OnGuard güvenlik yazılımlarıyla tam entegre bir güvenlik yönetim çözümü (PSIM) de sunmaktadır. OnGuard Video kayıt yazılımı, Lenel IP kameralar yanında dünyanın önde gelen IP kamera ve enkoder üreticilerini ürünlerini de desteklemektedir.

Açık Entegrasyon Platformu

Lenel OpenAccess Alliance Programı (OAAP) adında esnek ve etkili bir güvenlik sağlamak için Açık Mimari'yi tamamen destekleyen bir program geliştirmiştir. 3.parti sistemler bu platform ile Lenel sistemler ile çift yönlü olarak entegre olabilmektedir. Çok sayıda marka bu platform ile Lenel Sistemlere entegre olmuştur.

Lenel OnGuard Entegrasyon Platformu

Lenel, en yenilikçi ve entegre güvenlik çözümlerini desteklemek için OnGuard Integrated Platform'u sürekli geliştiriyor. Açık standartlar etrafında tasarlanan OnGuard yazılımı, müşterilerin insanlarını, mülklerini ve varlıklarını daha iyi korumalarına ve yönetmelerine olanak tanır. Yönetilmesi güç ve kritik nitelikteki sistemler, OnGuard yazılımının entegrasyon yetenekleri ve dağıtılmış, yedekli sistem yapısıyla güvenli bir şekilde işletilebilmektedir. Gelişen ihtiyaçları karşılamak için Lenel, tamamen entegre edilmiş erişim kontrolü ve video yönetimi sağlayan açık çözümler geliştirmiştir.