Başarı Öyküleri

Wyndham Grand İzmir Özdilek

Wyndham Grand İzmir Özdilek

2003 yılında Crowne Plaza İzmir ismi ile hizmete giren Özdilek Holding yönetimindeki otel, 01 Ağustos 2013’te dünyanın en büyük otel zinciri Wyndham Hotels & Resorts’un en lüks markası Wyndham ile iş birliği yaparak Wyndham Grand İzmir Özdilek ismini almıştır. Şu anda İzmir Körfezi’ne hakim konumunda dünya standartlarında hizmet veren 5 yıldızlı otelin 219 lüks odası şehrin merkezinde deniz manzaralı konaklama imkanı sunmaktadır. Wyndham Grand İzmir Özdilek ayrıca 1200 kişi kapasiteli iç ve dış mekânlarında ve 10 toplantı odasında iş ve davet organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

EEC'nin Rolü

EEC, Wyndham Grand İzmir Özdilek Oteli’nde yangın alarm sistemlerinin kurulması işini gerçekleştirmiştir. Söz konusu sistemlerin mühendislik, malzeme temini ve devreye alma hizmetleri EEC tarafından yapılmıştır. Sistem tasarımı ve malzeme seçimi EN54 standartlarına uygun olarak yapılmıştır. 

Teknik yaklaşım

Wyndham Grand İzmir Özdilek Oteli’nde kullanılan cihazlar ileri teknoloji yangın alarm ve duman kontrol sistemi olan Edwards ürünleri arasından seçilmiştir.

Zon bazında alarm ve arıza bilgileri görsel olarak bina mimarisi üzerinde bir mimik panel üzerinden anlık olarak görülebilmektedir.

Sistemi oluşturan tüm paneller ve adresli saha elemanları tek bir noktada kurulu bulunan FireWorks Grafik İzleme yazılımı ile kontrol edilebilmektedir. Yazılım alarm ve arıza mesajlarını öncelik sırasına göre operatörlere ileten bir merkez olmakla beraber, dedektörün yerini otomatik olarak otel kat projesi üzerinde göstermektedir.

Tüm oda banyolarında bulunan acil çağrı butonları merkezi bir panel üzerinden izlenebilmektedir.

Detaylı referans kitabımız için lütfen bize ulaşın

Bize Ulaşın