Kurduğumuz Sistemler

ENTELEC SKYWALKER Üst Düzey Entegrasyon Platformu

ENTELEC SKYWALKER Üst Düzey Entegrasyon Platformu

ENTELEC SKY-WALKER Entegrasyon Platformu

Entelec Sky-Walker entegrasyon platformu bina sistemlerinin birbirleri ile haberleşmesi ve ortak bir yazılım altında yönetilebilmelerine imkan sunmaktadır. Bu amaçla geliştirilen yazılım her gün sayısı artan değişik üreticiler ve sistemlere ait yüzlerce özel modüllere sahiptir. Bu sayede izlemek ve yönetmek istediğiniz sistem hangi üreticinin olursa olsun eskiden olduğu gibi tek marka çözümler veya pahalı yazılımlar/donanımlar gerekmeden entegrasyon yapabilirsiniz. Her sistem için ayrı ayrı bilgisayar ve operatör gerekmeyecek, alarm ve arıza bilgileri ortak bir sistem üzerinden izlenerek, programlanan senaryolar birden fazla sistemde otomatik olarak işletilebilecektir

Sky-Walker Entegrasyonda 20 Yıllık Tecrübe

Son yıllarda giderek popüler olmaya başlayan entegrasyon konusuna 1990'ların başından itibaren yatırım yapan Entelec CISCO, GE Security, Honeywell, Bosch, Siemens gibi dev firmaların bu konudaki güvenini kazanmıştır.

EEC de birçok yeni teknolojide olduğu gibi Entegrasyon konusunda da öncü rol oynayan firmaların başında gelmektedir. EEC, entegrasyona ve faydalarına olan inancını firma ismi olarak simgeleştiren nadir firmalardan biridir. Geçmiş yıllarda markadan bağımsız olarak entegre sistemler kurma idealini açık prokollerle haberleşebilen Tridium platformu üzerinde birçok büyük projede uygulayarak kanıtlamıştır. Entelec Sky-Walker platformu, EEC tarafından temin edilmeyen cihaz ve sistemlerin de entegrasyonu imkânını yatırımcı ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

Genel Özellikler

Entelec Sky-Walker platformu her boyuttaki uygulama için ihtiyaç duyulabilecek yazılım modülleriyle kullanıcının ihtiyaçlarını azami ölçüde karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

  • Sky-Walker Server Yazılımı
  • Sky-Walker Yedek Server Yazılımı
  • Sky-Walker Mini PC
  • Sky-Walker Tam Yetkili Kullanıcı Arayüzü
  • Sky-Walker Standard Kullanıcı Arayüzü
  • Sky-Walker Web Arayüzü
  • Markaya Özel Driverler
  • Açık Prokol Driverlerı

Bina Otomasyon ve Yönetim Sistemleri için Kullandığımız Diğer Ürünler